Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 329

Nagy-Britannia 1941-1945 6p Ag VI. György (2xklf) T:2-,1- United Kingdom 1941-1945. 6 Pence Ag George VI (2xdiff) C:VF,AU Krause KM#852
31265.

Nagy-Britannia 1941-1945 6p Ag "VI. György" (2xklf) T:2-,1- United Kingdom 1941-1945. 6 Pence Ag "George VI" (2xdiff) C:VF,AU Krause KM#852

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy-Britannia 1981. 25P Cu-Ni Károly és Diana esküvője + 1977. Ezüstjubileum Cu-Ni emlékérem eredeti tokban T:2 Great Britain 1981. 25 New Pence Cu-Ni Wedding of Prince Charles and Lady Diana + 1977. Silver Jubilee Cu-Ni medallion in caseC:XF
31266.

Nagy-Britannia 1981. 25P Cu-Ni "Károly és Diana esküvője" + 1977. "Ezüstjubileum" Cu-Ni emlékérem eredeti tokban T:2 Great Britain 1981. 25 New Pence Cu-Ni "Wedding of Prince Charles and Lady Diana" + 1977. "Silver Jubilee" Cu-Ni medallion in caseC:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy-Britannia ~1950-2000. A brit pénzverés változó arca 16xklf aranyozott, festett fémpénzből álló szett díszdobozban, tanúsítványokkal a The London Mint Office kiadásában T:vegyes Great Britain ~1950-2000. The Changing Face of British Coinage 16pcs of gilr, painted metal coins in decorative case, with certificates from The London Mint Office C:mixed
31267.

Nagy-Britannia ~1950-2000. "A brit pénzverés változó arca" 16xklf aranyozott, festett fémpénzből álló szett díszdobozban, tanúsítványokkal a "The London Mint Office" kiadásában T:vegyes Great Britain ~1950-2000. "The Changing Face of British Coinage" 16pcs of gilr, painted metal coins in decorative case, with certificates from "The London Mint Office" C:mixed

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Német Államok / Nürnberg 1762SF 20kr Ag Ferenc (6,45g) T:2- German States / Nürnberg 1762SF 20 Kreuzer Ag Francis (6,45g) C:VF Krause KM#320
31268.

Német Államok / Nürnberg 1762SF 20kr Ag "Ferenc" (6,45g) T:2- German States / Nürnberg 1762SF 20 Kreuzer Ag "Francis" (6,45g) C:VF Krause KM#320

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Német Államok / Jülich-Berg 1783PM 1/4s Cu T:2- German States / Jülich-Berg 1786PM 1/4 Stuber C:VF Krause KM#205
31269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Német Államok / Bajorország 1786. Tallér Károly Tivadar övre akasztható kulcstartóvá alakítva, jelzett Ag (42,63g/0.800) T:3 German States / Bavaria 1786. Thaler Karl Theodor made into a key chain, the pin and the ring are hallmarked silver (42,63g/0.800) C:F
31270.

Német Államok / Bajorország 1786. Tallér "Károly Tivadar" övre akasztható kulcstartóvá alakítva, jelzett Ag (42,63g/0.800) T:3 German States / Bavaria 1786. Thaler "Karl Theodor" made into a key chain, the pin and the ring are hallmarked silver (42,63g/0.800) C:F

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Német Államok / Brunswick-Wolfenbuttel 1806MC 1/12 Tallér billon + Szászország-Albertine 1841G 2gr (20pf) Ag II. Frigyes Ágost T:2-,3 patina  German States / Brunswick-Wolfenbuttel 1806MC 1/12 Thaler billon + Saxony-Albertine 1841G 2 Groschen (20 Pfennig) Ag Friedrich August II C:VF,F patina
31271.

Német Államok / Brunswick-Wolfenbuttel 1806MC 1/12 Tallér billon + Szászország-Albertine 1841G 2gr (20pf) Ag "II. Frigyes Ágost" T:2-,3 patina German States / Brunswick-Wolfenbuttel 1806MC 1/12 Thaler billon + Saxony-Albertine 1841G 2 Groschen (20 Pfennig) Ag "Friedrich August II" C:VF,F patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Német Államok / Bajorország 1807. 6kr Ag I. Miksa + Szászország 1853F 1gr ( 10pf ) Ag + Württemberg 1871. 1kr Ag T:2-,3 German States / Bavaria 1807. 6 Kreuzer Ag Maximilian I Joseph + Sachsen 1853F 1 Neu Groschen ( 10 Pfennige ) Ag + Württemberg 1871. 1 Kreuzer Ag C:VF,F
31272.

Német Államok / Bajorország 1807. 6kr Ag "I. Miksa" + Szászország 1853F 1gr ( 10pf ) Ag + Württemberg 1871. 1kr Ag T:2-,3 German States / Bavaria 1807. 6 Kreuzer Ag "Maximilian I Joseph" + Sachsen 1853F 1 Neu Groschen ( 10 Pfennige ) Ag + Württemberg 1871. 1 Kreuzer Ag C:VF,F

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Német Államok / Bajorország 1809. 20kr Ag I. Miksa József (6,44g) T:3 German States / Bavaria 1809. 20 Kreuzer Ag Maximilian I Joseph (6,44g) C:F Krause KM#688
31273.

Német Államok / Bajorország 1809. 20kr Ag "I. Miksa József" (6,44g) T:3 German States / Bavaria 1809. 20 Kreuzer Ag "Maximilian I Joseph" (6,44g) C:F Krause KM#688

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Német Államok / Hessen 1845. 1g (1/30 Tallér) Ag T:3,3- German States / Hessen 1845. 1 Groschen (1/30 Thaler) Ag C:F,VG Krause KM#601
31274.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Államok / Anhalt-Bernburg 1852A Tallér Ag Sándor Károly Berlin (21,96g) T:2,2- ph. / German States / Anhalt-Bernburg 1852A Thaler Ag Alexander Carl Berlin (21,96g) C:XF,VF edge error Krause KM# 84
31275.

Német Államok / Anhalt-Bernburg 1852A Tallér Ag "Sándor Károly" Berlin (21,96g) T:2,2- ph. / German States / Anhalt-Bernburg 1852A Thaler Ag "Alexander Carl" Berlin (21,96g) C:XF,VF edge error Krause KM# 84

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Német Államok / Szászország-Albertine 1861B 1/6T Ag Johann Drezda (5,31g) T:1- / German States / Saxony-Albertine 1861B 1/6T Ag Johann Drezda (5,31g) C:AU Krause KM# 1205
31276.

Német Államok / Szászország-Albertine 1861B 1/6T Ag "Johann" Drezda (5,31g) T:1- / German States / Saxony-Albertine 1861B 1/6T Ag "Johann" Drezda (5,31g) C:AU Krause KM# 1205

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft