Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 68
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2324687
31563
388
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1971. "INTERPRETER (Tolmács)" a Vadászati Világkiállítás műgyantás résztvevői jelvénye (24x61mm) T:1- 2324951
31564
388
Numizmatika
1971. "Budapest 1971. (Vadászati Világkiállítás)" zománcozott Br kitűző T:2 2307399
31565
388
2200
Numizmatika
1974. "Tűzbiztonsági Érem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, nem eredeti tokban T:1-,2 NMK 564. 2324768
31566
388
Numizmatika
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon, erdeti sérült tokban T:1- 2326649
31567
388
Numizmatika
~1975. "MALÉV 25 éves törzsgárda" festett jelvény T:2 2328365
31568
388
Numizmatika
~1980. 30. véradásért járó "Kiváló Véradó" kitüntetés eredeti díszdobozban kitűzővel + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + ~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban (tűhiány) T:1-2- 2331847
31569
388
Numizmatika
1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (~8,11g/0.835/21,5mm) T:2 patina 2328328
31570
388
Numizmatika
1980. "A Magyar Népköztársaság Űrhajósa" aranyozott, műgyantás jelvény (26x60mm) T:1 2324761
31571
388
Numizmatika
1982. "Kiváló Szövetkezeti Munkáért" zománcozott fém jelvény miniatűrrel, viselői igazolvánnyal, eredeti tokban (38mm; 16mm) T:1- 2332221
31572
388
Numizmatika
1983. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:1-,2 NMK 600. 2286440
31573
388
Numizmatika
1990. "10 éves az 56-os Szövetség" aranyozott, műgyantás fém jelvény eredeti tokban (27x23mm) T:1 2216851
31574
388
24000
Numizmatika
Ausztria / Bécs ~1900. "Általános Osztrák Művezető Szövetség" zománcozott, ezüstözött Br gomblyukjelvény szalaggal (32x28mm) T:2- szennyeződés, szalagon festéknyom/ Austria / Vienna ~1900. "Allgemeine Oesterreichische Werkmeister Verband (General Austrian Foreman Association)" gilt, enamelled Br button badge with ribbon (32x28mm) C:XF dirt, paint on the ribbon Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft