Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 106
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2304351
19036
388
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 4,91 g 2289949
19037
388
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített medál, jelzett, d: 3,5, bruttó: 18,9 g 2290443
19038
388
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 5,69 g 2290463
19039
388
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 5 g 2290603
19040
388
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, gyöngyházzal, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 20,45 g 2290097
19041
388
Jewellery
Ezüst(Ag) tigrisszemes fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 8,95 g 2289869
19042
388
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kék köves medállal, jelzett, h: 36 cm, d: 1,5 cm, bruttó: 8,6 g 2289826
19043
388
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös nyaklánc, markazitos sugaras medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8,15 g 2290421
19044
388
2200
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) zománcozott fülbevalópár, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 7,18 g 2289739
19045
388
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár kék kővel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 10,48 g 2290118
19046
388
Jewellery
Ezüst(Ag) íves, köves fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,34 g 2290686
19047
388
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 5,32 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft