Nyomtatványok Tételek száma: 233
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2324787
13397
388
Printed Materials
cca 1910 5 db szecessziós füzet és irka 2314281
13398
388
Printed Materials
cca 1910 össz.6 db Ferenc Józsefet ábrázoló nyomat, híres festők alkotásai után (Julius v. Blaas stb.), lap széle kissé foltos. 36×26 cm 1876454
13399
388
Printed Materials
cca 1910 Horoskop férfiak és nők részére. Solt Lajos psycho-physiognomus. 4 db zárt, perforált levelezőlap formátumú nyomtatvány, benne 2 bontatlan. 2330237
13400
388
Printed Materials
cca 1910 Gyönki takarékpénztár befizetési könyv egészvászon kötésben 2330229
13401
388
Printed Materials
cca 1910 Vasmegyei takarékpénztár Szombathely, Ellenkönyv. 2324904
13402
388
Printed Materials
1911 Élet képes heti folyóirat X. szám 2329869
13403
388
Printed Materials
1911 Meghívó a Kispesti Athletikai Club báljára, szakadással 2324135
13404
388
Printed Materials
1912 a nyugat almanachja . Bp., én., Nyugat irodalmi és nyomdai részvénytársaság. Kiadói papírkötés, erősen foltos, szakadt borítóval. 2304800
13405
388
Printed Materials
1912 Nagyasszonyunk képes leánylap, belső lap kijár + 1940 Magyar Nők Lapja, foltos 2331647
13406
388
4600
Printed Materials
1913 Az Erdélyi Múzeum, Kolozsvárott Döbrentei Gábor által megindítandó folyóirat ismertetője, az előfizetést beszedendő urak részletes listájával, szép állapotban, 4p 2328719
13407
388
Printed Materials
1914 Hadi kölcsön aláírási felhívás 4p. 2285115
13408
388
Printed Materials
1914-1926 Máramaros, 1914. márc. 22., I. évf. 24. sz., a széleken felvágott, 4 p.+Ujpesti Kurír, 1926. máj. 20., Szerk.: martosi Mórocz János. Ujpest, "Újpest és környéke",(Bognár Jenő-ny.), szakadt, 4 p. A címlapon a fajvédők vasárnapi nagygyűlésével. A beszédet mondók között Gömbös Gyula. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft