Nyomtatványok

Tételek száma: 233

1947 Testnevelési Főiskola TF bál meghívó
13361.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1949 Magyar Nap. III. évf. 30., 1949. feb. 5., hiányos: két lap hiányzik, 4 p. Benne a Mindszenty-per híreivel, a címlapon: Új képriport a Mindszenti bűnügy főtárgyalásáról.
13362.

1949 Magyar Nap. III. évf. 30., 1949. feb. 5., hiányos: két lap hiányzik, 4 p. Benne a Mindszenty-per híreivel, a címlapon: "Új képriport a Mindszenti bűnügy főtárgyalásáról."

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1949 Magyar Nap. III. évf. 219., 221. sz., 1949. szept. 21-23. Benne a Rajk-per híreivel, a címlapon: A tárgyalás negyedik napján megkezdődtek a tanukihallgatások a Rajk-bűnperben. és Aljas cinizmussal beszél bűnéről Rajk az utolsó szó jogán., egy lap hiánnyal, 6 és 8 p.
13363.

1949 Magyar Nap. III. évf. 219., 221. sz., 1949. szept. 21-23. Benne a Rajk-per híreivel, a címlapon: "A tárgyalás negyedik napján megkezdődtek a tanukihallgatások a Rajk-bűnperben." és "Aljas cinizmussal beszél bűnéről Rajk az utolsó szó jogán.", egy lap hiánnyal, 6 és 8 p.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1817-1836 Tudományos gyűjtemény 3 száma:   1817. XII. köt. Pest,1817, Trattner, 162 p. Kiadói papírkötés, foltos, a címlap, foltos, sérült, hiányos, az első lap sérült, lyukas.   1836 XX. évf. VIII. és IX. kötet. Szerk.: Horváth István. Pest, 1836, Trattner-Károlyi, 128 p.+1 t.; 136 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példányok, szakadt borítókkal.
13364.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Edouard Charton - Le Magasin Pittoresque - cca 1840-1860. 22 évfolyam 11 kötetbe kötve. Félbőr kötésben, aranyozott gerinccel. Néhány gerinc kissé sérült / 22 years in 11 volumes. History, Illustrated, Literature
13365.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Munkácsy Mihály (1844-1900): Ujoncozás, heliogravűr, Bp., Singer és Wolfner, foltos, a szélén szakadt, 13x21 cm
13366.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13367.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1870 Hazánk s a Külföld VI. évf. 1-42 sz., 1870. jan. 6.-okt. 20. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Amatőr módon egybekötve, benne sérült, sérült és részben hiányos, foltos lapokkal, és számos kijáró lappal, egy lapot rossz helyre kötöttek (6-7. oldal közé), hiányzó lapokkal (17/18., 50-65 oldal között (4. szám csak címlap), 240-289. oldalak között, 613/614, 619/620, 621/622.), a 672. oldal után a további, hiányzó számokhoz köthető lapokkal (787/788,789/790,795/796, 797/798), a 416-417. oldalak közé kötött nem oda illő lapokkal. Megviselt, rossz állapotban.
13368.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
cca 1875-1912 Szabolcs, vegyes tartalmu hetilap, IV. évf. 6. sz., 1875.II.7, szakadt + Friss Ujság, 1912.II.9, hiányos (3.-7. o. hiányzik)
13369.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13370.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13371.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Párizs, Eiffel tornyot építését bemutató nyomat 1888-1889 között. Üvegezett fa keretben, 27×40 cm
13372.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft