Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 232
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2333346
30798
388
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1991. "Katona József / 25 éves a szervezett éremgyűjtés Kecskeméten" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
Adamo KT2 2332833
30799
388
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1992. "MÉE Esztergomi Csoport / 100 éves a fillér" Br emlékérem (42,5mm) T:1
Adamo EM4 2333136
30800
388
Numizmatika
Lapis András (1942- ) 1994. "Petőfi útja sorozat VI. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1994" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo KK7 2333177
30801
388
Numizmatika
Lapis András (1942- ) 1995. "Petőfi útja sorozat VII. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1995" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo KK9 2332901
30802
388
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1996. "MÉE Kecskeméti Csoport - 100 éves a kecskeméti Katona József Színház / Numizmatikai 'Hírös Nap' Kecskemét 1996" Br emlékérem (42,5mm) T:1
Adamo KT3 2331529
30803
388
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank / Raoul Wallenberg Egyesület" Ag emlékérem (36.11g/0.925/42.5mm) dísztokban T:1 (eredetileg PP) patina 2286615
30804
388
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Budapest Vívó Világbajnokság / MVSZ" ezüstözött Br részvételi emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1- (PP) 2324814
30805
388
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1995. "A honfoglalás emlékére / Vérszerződés" Br emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1 2330873
30806
388
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 2224233
30807
388
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." Ag emlékérem eredeti dísztokban, tájékoztatóval (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo. 2333114
30808
388
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo BP19 2331622
30809
388
Numizmatika
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft