Carte du Pilotage du Danube du km 1214 (Slankamen au km 1075 (Confluent de la Nera). Bp., 1976. Comission du Danube. Kihajtható Duna révkalauz térkép Zalánkeméntől a Néra összefolyásáig. 1:10000 Francia és orosz nyelvű bevezetővel. Aranyozott vászonkötés.