Tóvölgyi Titusz: Van-e más világ? (A szellemek országából.) Bp., 1897.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~1000017/Tovolgyi-Titusz-Van-e-mas-vilag-A-szellemek-orszagabol-Bp-1897-Kiadoi-egeszvaszon-~II2330838
2330838
17245
388
Books: Religion
Leírás: Tóvölgyi Titusz: Van-e más világ? (A szellemek országából.) Bp., 1897. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé elvált, kopottas állapotban.
: sza