Könyvek: Vallás

Tételek száma: 33

17244.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Tóvölgyi Titusz: Van-e más világ? (A szellemek országából.) Bp., 1897. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé elvált, kopottas állapotban.
17245.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
20
17246.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Doumergue Emil: Kálvin jelleme. Budapest, 1922, Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség, 114 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült és hiányos borítóval.
17247.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kemenczky Judit: Templomszáj. A bűnbánat és vigasztalások könyve, amelyeket Assisi Szent Ferenc világi követője a Szentlélek ösztönzésére és sugalmazására eleget téve 1998 nyarán és őszén lelkéből átmásolt. Bp.,2002, Masszi. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17248.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Just Béla: A modern francia katolikus irodalom. első kötet. Magyar kultúra könyvtár 7-8. szám. Bp., 1935, Pázmány Péter Irod. Társ. Kiad. Kiadói papírkötés, kopottas , néhol szakadt állapotban.
17249.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Utry Gergely: Az amerikai ortodox egyház. Miskolc, 2000, Miskolci Orthodox Múzeumért Alapítvány. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17250.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A magyar református egyház története. Szerk.: Bíró Sándor és Szilágyi István. Bp., 1949, Kossuth. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.
17251.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Korán. Fordította: Simon Róbert. Főszerk.: Hahn István. Prométheusz könyvek 17. Bp., 1987, Helikon. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban. + Simon Róbert: A Korán világa. Prométheusz könyvek 17. Bp., 1987, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
17252.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Karen Armstrong: Isten története. A judaizmus, a kereszténység és az iszlám 4000 éve. Ford.: Rézműves Zoltán. Bp., 1997, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17253.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
P. Martin von Cochem: Das große Leben und Leiden unsers Herrn und Heilandes Jesu Christi und seiner glorwürdigen Mutter Maria. Nebst dessen größerem Krankenbuch als Anhang. Freiburg im Breisgau, (1870), Herdersche Verlagshandlung, 1 t.+VIII+871 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, javított címképpel.
17254.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17255.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft