Anonymus: Gesta Hungarorum. Béla király jegyzőjének könyve a magyarok cselekedeteiről. Hasonmás kiadás. Bp., 1975. Magyar Helikon. Kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.