A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgzotott kiadás. Kiadói foltos, kopott félvászonkötésben.
Gerő László: Országos földmérések az állami közigazgatás szolgálatában. Gazdaság- földrajzi gyűjtemény VII. Az Egyet. Közgazd. Kar Földrajzi Intézetének kiadványa. Igazgató: gr. Teleki Pál. Bp., 1934., Athenaeum. 27p. 2 térképpel illusztrált. Kiadói papírkötés. Ritka!
Magyar földmérők arcképcsarnoka. III. köt. Összeáll.: Dr. Lukács Tibor. Bp.,2001, Geodéziai és Térképészeti Rt.-Földmérési és Távérzékelési Intézet. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban. Kiadói levéllel.
Bancsi Péter: Volkswagen. Híres autómárkák. Nyíregyháza, 2008, Nagykönyv-kiadó. Színes fényképekkel gazdagon illusztrált. Kiadó kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval de egyébként jó állapotban.
Vegyes ipartörténeti könyvtétel, 2 db:
Dr. Geszler Ödön: A 200 éves Budaprint PNYV Goldberger Textilművek története 1784-1984. Bp.,1984, Budaprint PNYV Goldberger Textilművek,(Somogy megyei Nyomdaipari Vállalat-ny.), 428 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.+Honvári János: Kis magyar ipartörténet. A győri szeszgyár története. Bp., 1995, Győri Szeszgyár és Finomító Rt. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.