A Magyar Köztársaság fegyveres erőinek szolgálati szabályzata. H.n., 1997, Magyar Honvédség. Előzéklapon és címlapon rövid tollas jelöléssel. Kiadói műbőr kötés, kissé kopott borítóval.
Friedrich Schilling: Flieger an allen Fronten. Berlin,1936,Scherl. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Razin: A hadművészet története. I. kötet. A háború a rabszolgatartó korszakának hadművészete. Bp., 1959, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 3200 példányban.