Mayne Reid: Vilmos, a hajósinas. Átdolgozta: Kürthy Emil. Fáy Dezső ra... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1000021/Mayne-Reid-Vilmos-a-hajosinas-Atdolgozta-Kurthy-Emil-Fay-Dezso-rajzaival-Bp-en-Revai~II2327959
2327959
17299
388
Books: Tales
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Mayne Reid: Vilmos, a hajósinas. Átdolgozta: Kürthy Emil. Fáy Dezső rajzaival. Bp.,é.n.,Révai, 178+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
: karap_norbert