https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000006/S-Nagy-Katalin-Orszag-Lili-Arthis-sorozat-1-Bp-1993-Arthis-160-p-Kiadoi-egeszvaszon-kot~II2329176
2329176
16594
388
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
LeÃrás:
S. Nagy Katalin: Ország Lili. Arthis-sorozat 1. Bp.,1993, Arthis, 160 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papÃr védÅ‘borÃtóban. Ország Lili életmű katalógus. Fekete-fehér és szÃnes képekkel gazdagon illusztrált. Intézményi bélyegzÅ‘vel. Ritka!
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
ÉlÅ‘ közvetÃtés
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: