Fenyő Iván: Dürer. A realizmus mesterei. Bp., 1955, Képzőművészeti Ala... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000006/Fenyo-Ivan-Durer-A-realizmus-mesterei-Bp-1955-Kepzomuveszeti-Alap-Fekete-feher-kepek~II2315394
2315394
16743
388
Books: Architecture, Art
Leírás: Fenyő Iván: Dürer. A realizmus mesterei. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban.
: ekb