https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 237

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Pantheon sorozat 2 kötete:   Hajdu István: Piet Mondrian. Bp., 1987., Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;  George Zarnecki: Kolostorok, szerzetesek, barátok. Ford.: Sarodi Tibor. Bp.,1986., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17393.

Pantheon sorozat 2 kötete: Hajdu István: Piet Mondrian. Bp., 1987., Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.; George Zarnecki: Kolostorok, szerzetesek, barátok. Ford.: Sarodi Tibor. Bp.,1986., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalások. Ford.: Révay József. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17394.

Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalások. Ford.: Révay József. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Rotterdami Erasmus: A keresztény fejedelem neveltetése. Fordította: Csonka Ferenc. Bp., 1992, Európa. Kiadói kartonált kötésben, kiadói, szakadt, foltos papír védőborítóban.
17395.

Rotterdami Erasmus: A keresztény fejedelem neveltetése. Fordította: Csonka Ferenc. Bp., 1992, Európa. Kiadói kartonált kötésben, kiadói, szakadt, foltos papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Marx József: A kétdimenziós ember. A játékfilm dramaturgiája. Bp, 2003, Vince Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
17396.

Marx József: A kétdimenziós ember. A játékfilm dramaturgiája. Bp, 2003, Vince Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Gács Judit: Rodolfo így csinálja. Szitás György rajzaival. Bp.,1973, Minerva. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
17397.

Gács Judit: Rodolfo így csinálja. Szitás György rajzaival. Bp.,1973, Minerva. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Mácz István: Hétpecsétes könyv az élet. Filozófusok, tudósok, írók, költők, teológusok, Szent Könyvek írásai az életről. Összeállította és bevezette: Mácz István. Bp., 2002, Szent István-István. Kiadói kartonált papírkötés.  Az összeállító, Mácz István (1934-) által dedikált példány.
17398.

Mácz István: Hétpecsétes könyv az élet. Filozófusok, tudósok, írók, költők, teológusok, Szent Könyvek írásai az életről. Összeállította és bevezette: Mácz István. Bp., 2002, Szent István-István. Kiadói kartonált papírkötés. Az összeállító, Mácz István (1934-) által dedikált példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Gerő Katalin: Életem. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Aranyozott, álbordás félbőr kötésben.
17399.

Gerő Katalin: Életem. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Aranyozott, álbordás félbőr kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,89
EUR
,
2,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Dencz Ákos A Postatakarékpénztári Szolgálat vezérfonala. Aláírt példány! Irta: Dr. - - miniszteri tanácsos, m. kir. postatakarékpénztári igazgató, a m. kir. posta és távirda tisztképző tanfolyam rendes tanára. Bp., 1927. Orsz. Postás és Zene Kultur Egyesület. Félvászon kötésben
17401.

Dencz Ákos A Postatakarékpénztári Szolgálat vezérfonala. Aláírt példány! Irta: Dr. - - miniszteri tanácsos, m. kir. postatakarékpénztári igazgató, a m. kir. posta és távirda tisztképző tanfolyam rendes tanára. Bp., 1927. Orsz. Postás és Zene Kultur Egyesület. Félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VIII+414 p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17402.

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VIII+414 p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Para-Kovács-Vácsa-Farkasházy: Orbánság aranya. Marabu rajzaival. Para Kovács Imre dedikálásával. Bp., 2017. Szerzői. Kiadói papírkötésben.
17403.

Para-Kovács-Vácsa-Farkasházy: Orbánság aranya. Marabu rajzaival. Para Kovács Imre dedikálásával. Bp., 2017. Szerzői. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Turcsányi Imre - Engel Zsigmond: Az elhagyatott gyermekek sorsa Angliában és Olaszországban. Bp., 1908. Dobrowsky. 86p. Kiadói papírkötésben
17404.

Turcsányi Imre - Engel Zsigmond: Az elhagyatott gyermekek sorsa Angliában és Olaszországban. Bp., 1908. Dobrowsky. 86p. Kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Esterházy Péter, Czeizel Balázs Biztos kaland. Dedikált! Bp. 1989. Novotrade 50 levél Fűzve, képes, feliratos, eredeti papírborítóban
17405.

Esterházy Péter, Czeizel Balázs Biztos kaland. Dedikált! Bp. 1989. Novotrade 50 levél Fűzve, képes, feliratos, eredeti papírborítóban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz