Szkénetéka sorozat, 2 db:
Földes Anna: A rendezőé a szó! - Tizennégy beszélgetés a színházról.;
Az ismeretlen közönség. Hevesi Sándor színházi műhelytanulmányai.
Bp., 1974-1976, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Ifj. Lónyai Sándorné: Jósolás a kézből. Több külföldi író nyomán írta: - -. Szekszárd, 1990, Babits. Reprint. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1937 A külföldi magyar intézetek működése és a magas műveltség célját szolgáló ösztöndíjak az 1935-36. tanévben. Összeáll.: Az Országos Ösztöndíjtanács. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
Hunyady József: A viharmadár. Mozaikok Petőfi Sándor életéből. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. A szerző által dedikált.
Voinovich Géza: Mohács. Történelmi tragédia öt felvonásban. Színházi könyvtár 17. Bp.,én.,Athenaeum. Felvágatlan példány. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen kis szakadással.