S. Sovány Mária: Ami bennünk ég.... Bp., é.n., Palladis. . A szerző által Alexander Imre
(1883-1969) Jász-Nagykun-Szolnok vármegye alispánjának dedikált! Vászonkötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval, laza kötéssel. Első kötéstábla belsején Haranghy Jenő Alexander Magdolna könyve ex librisével.
Petőcz András: Behatárolt térben. (záróversek, 1984- 2009). Szeged, 2010, Tisztatáj Alapítvány. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. A papírborító egy helyen elszakadt, egy helyen levált a borító, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
A magyar helyesírás kis szótára. A hivatalos iskolai helyesírás alapján. Szerk.: Kelemen Béla. Bp, 1914, Athenaeum. Modern kemény kötésben, helyenként szakadt lapszélekkel, de egyébként jó állapotban.
Babits Mihály: Jónás könyve. Bp., 1989, Pytheas Kft, Franklin Nyomda,16 sztl. lev. Kiadói kartonált papírkötés. 1947-es Nyugat kiadás reprint kiadása. Illetménykötet az Országos Könyvbarát Kör tagjainak. Kereskedelmi forgalomba nem került.