Fotó

Tételek száma: 411

1974-1980 női kézilabda csapat EGÉP fotóalbuma utazások klf városokban. Balatonföldvár, Eger, Tata stb kb 60 db fotó albumban
12850.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930-1950 15 darabos vegyes fotó tétel
12851.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1930 90 darabos fotóalbum európai utazásokról, benne London, Párizs, zeppelin, stb
12852.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
27
A Kelet nevű Ganz hajó nagy méretű fotója 40x15 cm üvegezett keretben.
12853.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1911-12 Budapest, Állami Felsőbb Leányiskola és Gimnázium, VIII. oszt., tablófotó kartonon Labori fényképész műterméből, kissé kopott, 23,5x28 cm
12854.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1927 A szolnoki felsőkereskedelmi iskola végzett növendékei, kartonra kasírozott fotó Szipál műterméből, szakadással, 22×29 cm
12855.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1904 Magas élet a századfordulón feliratozott fotók a budapesti zsidó polgárság életéből: Jókai Mór ravatala a Nemzeti múzeumban, korcsolyázás a Városligetben, evezősök a Dunán, automobilok a Park club előtt, zsidó esküvő, gr. Andrássy Gyula, karlsbadi fotók, kirándulás 56 db érdekes, feliratozott fotó album borítóval
12856.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
36
Össz. 7 db nagy méretű fotó Sopronról 1960-70 körül (?), 2 db madártávlatból, hátoldalán Scarabantie feliratú címkékkel) néhányon törésekkel, 30x40 cm
12857.

Össz. 7 db nagy méretű fotó Sopronról 1960-70 körül (?), 2 db madártávlatból, hátoldalán "Scarabantie" feliratú címkékkel) néhányon törésekkel, 30x40 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
2 db vintage tablófotó: A Rákosi Mátyás Nehézipari Műszaki Egyetem 1953-ban végzett kohómérnökei, 17x23,5 cm és A Miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem koreai hallgatói 1956. évben, 18x23,5 cm, mindkettő szélén kisebb gyűrődésekkel és törésekkel
12858.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1958 Miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem új épületéről készült 21 db vintage közepes és nagyobb méretű fénykép, műbőr albumba ragasztva. A fotók albumlaponként feliratozva (főépület, tanszékvezető szobája, könyvtár, gépcsarnok stb.). Hártyapapírral védve, jó állapotban.
12859.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1980-90 Bankó Gáborné, Hévízgyörk, summásdalokat énekel, fotó, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 50x35 cm
12860.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Buli után, fotó, papír, jelzés nélkül, 29x22 cm
12861.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft