Thomas de Kessler (1925-2008): Magyar angyal a falu felett. Monoprint... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Thomas-de-Kessler-1925-2008-Magyar-angyal-a-falu-felett-Monoprint-jelzett-uvegezett-keretben~II2326144
2326144
10087
388
Leírás: Thomas de Kessler (1925-2008): Magyar angyal a falu felett. Monoprint. jelzett, üvegezett keretben. Hátoldalon is jelzett. 7,5x10 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: