Krnács Ágota (1976-): Arany szél, 2020. Vegyes technika, farost, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Krnacs-Agota-1976-Arany-szel-2020-Vegyes-technika-farost-jelzett-es-datalt-2020-40C397~II2334237
2334237
10102
388
36000
Kikiáltási ár:
36 000 Ft 97,30 EUR , 105,88 USD
Leírás: Krnács Ágota (1976-): Arany szél, 2020. Vegyes technika, farost, jelzett és datált (2020), 40×20 cm (kisebb felületi sérüléssel)
: karap_norbert