Gádor Emil (1911-1998): Napraforgó I. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt az Egry József Teremben rendezett kiállításon. Fa keretben, 68×28,5 cm