Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó férfi. Olaj, farost, fa keretben. 40x3... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Pipazo-ferfi-Olaj-farost-fa-keretben-40x30-cm~II2328045
2328045
10339
388
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó férfi. Olaj, farost, fa keretben. 40x30 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: