10389.
388. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül, 908 dec. datálással: Hazafelé. Olaj, karton. Dekoratív, régi, kissé sérült üvegezett fa keretben. 17,5x23,5 cm