Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 234
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2324941
10361
388
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Dunapart. Linómetszet, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 12,5×17,5 cm 2324792
10362
388
Olvashatatlan (Merlitt?) jelzéssel: Tengerparti csendélet antik szoborral. Olaj, vászon, apró felületi foltokkal. Fa keretben. 60x50 cm 2310536
10363
388
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcsös csendélet. Pasztell, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben, 22×30 cm 2101773
10364
388
Olvashatatlan jelzéssel: Szökőkút. Olaj, karton, üvegezett keretben, 45×60 cm 2137502
10365
388
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy gyümölcskosárral. Olaj, vászon. 60x45 cm 2284279
10366
388
7500
Georg Kolbe (?) jelzéssel: Férfi portré. Olaj, farost. Üvegezett, sérült fa keretben. 39x30 cm 2295135
10367
388
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, 25x29 cm Üvegezett keretben. 2269946
10368
388
Olvashatatlan jelzéssel: Ikrek. Olaj, vászon. Kissé sérült (korábban hajtogatva). 80×70 cm 2245848
10369
388
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, karton. Fa keretben, 20×25 cm 2245944
10370
388
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton. Díszes fa keretben. 58x41 cm 2258444
10371
388
Olvashatatlan jelzéssel: Centrális kompozíció. Szitanyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 43,5×42,5 cm 2139648
10372
388
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány portréja,pasztell, papír, lap tetején kisebb szakadással, paszpartuban, datált (1950). 57,5×41,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft