Zsolnay porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/387/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Zsolnay-porcelan-talka-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-13-cm~II2315723
2315723
11172
387
Leírás: Zsolnay porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13 cm
: pelikán_kristóf