1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." a VII. Válogatott Atlétikai Viadal sport emlékplakettje, ezüstözött, részben aranyozott Br, zománcbetéttel. Eredeti, sérült "ARKANZAS" gyártói tokban (41x61mm) T:1-