19108.
387. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Ezüst(Ag) óra, jelzett, működik, kopásnyomokkal, h: 18,5 cm, d: 2,5 cm, bruttó: 33,01 g