https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 261

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1933 Annuaire des Marées, francia nyelvű zsebkönyv
13330.

1933 Annuaire des Marées, francia nyelvű zsebkönyv

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 FTC eredmények mappában
13331.

1933 FTC eredmények mappában

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
3
1934-1937 Vegyes képes újság tétel, benne: Budapesti Hírlap képesmelléklete, Vasárnapi Ujság A BH Képes melléklete, Új Magyarság képes mellékelte, Képes Pesti Hírlap számai, összesen 47 db. Benne Gömbös Gyula, Horthy Miklós, Mussolini, Göring és más ismert személyek fotóival. Változó állapotban, egy szám hiányos.
13332.

1934-1937 Vegyes képes újság tétel, benne: Budapesti Hírlap képesmelléklete, Vasárnapi Ujság A BH Képes melléklete, Új Magyarság képes mellékelte, Képes Pesti Hírlap számai, összesen 47 db. Benne Gömbös Gyula, Horthy Miklós, Mussolini, Göring és más ismert személyek fotóival. Változó állapotban, egy szám hiányos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
11
1934 Fiatal Magyarság 4 db száma
13333.

1934 Fiatal Magyarság 4 db száma

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
1935 A Magyar Folyam- és Tengerhajózási Rt. Sportköre Újpesten rendezendő jelmezbáljának dekoratív meghívója, szép állapotban
13334.

1935 A Magyar Folyam- és Tengerhajózási Rt. Sportköre Újpesten rendezendő jelmezbáljának dekoratív meghívója, szép állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
1935 V. György uralkodói ezüstjubileumáról szóló nyomtatott fotóalbum
13335.

1935 V. György uralkodói ezüstjubileumáról szóló nyomtatott fotóalbum

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.
13336.

1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db
13337.

1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
1936-1941 Tolnai Világlapja 4 száma, kissé kopott borítókkal, egy címlap sarkán hiánnyal.
13338.

1936-1941 Tolnai Világlapja 4 száma, kissé kopott borítókkal, egy címlap sarkán hiánnyal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1936 Magyar Divatcsarnok zsebnaptára, ceruzás bejegyzésekkel
13339.

1936 Magyar Divatcsarnok zsebnaptára, ceruzás bejegyzésekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1936 A Cél fajvédelmi folyóirat VII. évfolyamának júliusi száma, sérülésekkel
13340.

1936 A Cél fajvédelmi folyóirat VII. évfolyamának júliusi száma, sérülésekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1937 FTC közgyűlési irat, irredenta szöveggel
13341.

1937 FTC közgyűlési irat, irredenta szöveggel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
25

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz