Nyomtatványok

Tételek száma: 261

cca 1880-1950 Vegyes papírrégiség tátel. Cipősdoboznyi reklám, címke, számla, ogazolvány, fotó
13245.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
29
cca 1880-1960 Vegyes papírrégiség tétel, sok régi, okmány, okmánybélyeges számla, fejléces számla, szivargyűrű, oklevél
13246.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
13247.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1890 NIagara vízesés 12 db litho kép / Niagara falls 12 litho images 15x9 cm
13248.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1892 Mihályffi Ákos szerk: Katholikus szemle. VI: kötet. Korabeli, kopott félvászon kötésben.
13250.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 11 db litho télapós matrica
13251.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9
13252.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
cca 1900-1940 Nagy vegyes papírrégiség tétel, közte keresztlevelek, házassági levelek, ellennyugták, levelek, jegyzékek, fejléces számlák okmánybélyegekkel stb.
13253.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900-1920 Könyvillusztrációk, 16 db
13254.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900-1960 Óriási sajtószemle a XX. századból 39 db újság és magazin, közötte sok képes, sok történelmi eseménnyel foglalkozó, sok, kis helyi, vagy szakági lap, mind valamilyen szempontból érdekes, benne 3 db 1956-os újság is.
13255.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1900-1970 Kb 30 db klf újság, sok érdekes, kis, helyi lappal, Sztálin gyászszám, háborús lapszámok, egy két magazin is.
13256.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft