Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

Leírás:

Vegyes Balatonnal kapcsolatos könyvtétel, 10 db: Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp.,1963,Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés.; Zákonyi Ferenc: Balaton. Bp., 1976, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.; Lipták Gábor: Nyitott kapu. Vendégkönyvek faggatása. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.; Balaton-felvidék. Útikalauz. Szerk.: Örvös János. Bp., 1965, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, hiányzó térkép melléklettel.; Sági Károly - Zákonyi Ferenc: Balaton. Bp., 1989, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült kötéssel.; Együd Árpád: Szántódpuszta és környéke szájhagyománya. Szántódi füzetek. XII. hn., 1985, Siotour - Somogy megye Tanácsának Idegenforgami Hivatala. Kiadói papírkötés.; Szántó Endre: Hévíz. hn., 1993, Nereus. Kiadói papírkötés.; Balogh Gábor-Dr. Bodor Péter-Szokoly Miklósné: Kerékpártúrák a Bakonyban és a Balaton körül. Bp.,2002, Frigoria. Harmadik bővített kiadás. Kiadói papírkötésben, térképmelléklet nélkül.; 2006 Tihanyi Kalendárium. Tihany, Tihanyi Bencés Apátság.; Regényi Ildikó: Vallomások öt sóhajtásban. Bp., 2014, Optima Téka. Kiadói papírkötés.;

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert