Könyvek: Vallás

Tételek száma: 40

Kálvin János: A római levél magyarázata. Református egyházi könyvtár XXVI. kötet. Fordította: Rábold Gusztáv. Bp., 1954, Magyar Református Egyház,(Baranyamegyei Szikra Nyomda, Pécs), Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
17360.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Királyleány legendája. Ime szerető atyámfiai, ez Margitnak, magyar király leányának gyönyörűséges élete. Árpádházi Szent Margit tisztelőinek a magyar leányifjúságának szeretettel ajánlják Bali Mária Ildefonsa és Kákonyi Mária Constantina iskolanővérek. Bp.,[1942], Korda Rt.,(Klösz György és Fia-ny.), 14 sztl. lev. 13 egészoldalas illusztrációval. Kiadói kopott papírkötés, zsinórfűzött, antikizált lapokkal.
17361.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17362.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
De Heer J.: Armageddon. A népek végpusztulásának színtere. Szabadi Elemér fordítása. Bp, 1936, Sylvester. Kiadói papírkötés, foltos, részben felvágatlan lapokkal.
17363.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17
Barna Gábor: Búcsújáró és kegyhelyek Magyarországon. Panoráma kiadó, 1990, Gyomaendrőd. Képekkel illusztrált, kiadói kemény kötésben.
17364.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Martina DeglInnocenti, Stella Marinone: Biblia - Történetek és képek. H.n., 2011, Grafo. 608p. 273 reprodukciójával, többek közt Leonardo da Vinci, Albrecht Dürer, Caravaggio és mások műalkotásaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17365.

Martina Degl'Innocenti, Stella Marinone: Biblia - Történetek és képek. H.n., 2011, Grafo. 608p. 273 reprodukciójával, többek közt Leonardo da Vinci, Albrecht Dürer, Caravaggio és mások műalkotásaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17
Bill Warner 3 műve: Mohamed élete. A szíra.; Saría törvény nem muszlimoknak ; Mohamed hagyománya. A hadísz. Brno, 2015-2016, CSPI. Kiadói papírkötés.
17366.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10
S. Lackovits Emőke (szerk.): Népi vallásosság a Kárpát-medencében I. Veszprém, 1991., VEAB Néprajzi Munkabizottsága és a Caritas Transsylvania. Kiadói papírkötésben.
17367.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17368.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zoványi Ernő: A reformáció Magyarországon 1565-ig. Bp., én., Genius. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, a gerincen kis hiánnyal, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.
17369.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17370.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Die Heilige Katharina Labouré. Botin der Wundertätigen Medaille. Lyon, 1947, M. Lescuyer & Fils. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17371.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft