M Burrows: A holt-tengeri tekercsek. Függelékben: a tekercsek fordítás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/387/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/M-Burrows-A-holt-tengeri-tekercsek-Fuggelekben-a-tekercsek-forditasa-FordCsaba-Jozsef-Bp~II2321064
2321064
15720
387
Books: History
Leírás: M Burrows: A holt-tengeri tekercsek. Függelékben: a tekercsek fordítása. Ford.:Csaba József. Bp., 1961, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés szép állapotban. Kiadói kopott papír védőborító.
: hsz