15605.
387. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
A. M. Lukin: Ejtőernyős-sport. Ford.: Kőkényesi Tamásné. Bp.,1956,Népszava. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, firkált lapokkal. Megjelent 2570 példányban.