Tábori Kornél: Háborus album. A világháboru történelme képekben. Bp. 1914-15. Pesti Napló (Jókai ny.) 240 p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.