Szmrecsányi Mária: Fekete főkötő. Békebeli igaz történet. Györgyfi György rajzaival. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat, 108 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.