https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/387/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000006/Prado-XIV-XVIII-szazadi-festmenyek-Osszeall-Jahn-Johannes-Bp-1972-Corvina-100-szines~II2315112
2315112
16703
387
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Prado. XIV-XVIII. századi festmények. Összeáll.: Jahn, Johannes. Bp., 1972, Corvina. 100 szÃnes képpel illusztrált.
Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papÃr védÅ‘borÃtó de egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras