Marina Cvetajeva: Egy festő portréja. Natalja Goncsarova. ford.: Rab Zsuzsa. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.Színes képekkel illusztrált.
Vegyes könyv tétel: 5db: A másik. Évezredes hiedelmek, végzetes téveszmék, kulturális sokszínűség. Szerk: Földessy Edina. Ford.:Ujvári-Pintér György. Bp.,2008, Nemzetközi Tankönyvkiadó. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.; Thier László: A Zettl-Langer gyűjtemény Sopronban. Győr, 1976, Győr-Sopron Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Negyedik, átdolgozott kiadás. Papírborító, kopottas állapotban.; Lyka Károly: Michelangelo. A művészet kiskönyvtára 107. Bp., 1976, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.;Műszaki Múzeumok Veszprém megyében. Szerk.: Éri István. Veszprém, 1972, MTESZ Veszprém Megyei Szervezete. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.; Gerard Van Der Hoek: Frans Hals, Jan Steen, Rembrandt, Vermeer. Amszterdam, én., Rijksmuseum Amsterdam. 6 nyelven írt. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Hekler Antal két művészeti könyve: A magyar művészet története. Bp., én, Magyar Könyvbarátok. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.;Az újkor művészete. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon-kötés,kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.
R. Tombor Ilona: Régi festett asztalos munkák a XV-XIX. században. Bp.,1967,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1750 példányban.