[Bernard Forest de Belidor (1698-1761)]: M. Belidor: Dictionnaire portatif de l'ingénieur, Ou l'on explique les principaux termes des sciences les plus nécessaires a un Ingénieur, scavoir: ... Paris, 1755, Charles-Antoine Jombert, IX+3+339 p. Francia nyelven. Korabeli kopott félpegamen-kötésben, festett lapélekkel, possessori névbejegyzéssel és pecsétekkel./
In French language. Hal-parchment-binding, with coloured page edges, with name notices and name stamps.
Jánosi József: Mária. A Mária tisztelet dogmatikája és lélektana. Molnár C. Pál 22 fametszetével. Bp., 1941.,Szent István-Társulat,(Stephaneum-ny.), 110 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval.
,,Ez a könyv, Molnár C. Pál (1894-1981) fametsző-művész e mű számára készült fametszeteinek eredeti ducaival készült."
Film posters. A magyar filmplakát aranykora. 1912-1945. Bp.,2004, Ernst Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, minimális gyűrődéssel a papírborítón, magyar és angol nyelven./
The Golden Age of Hungarian Film Posters. 1912-1945. Paperbinding, in paper cover, in Hungarian and English languages, with lot of illustrations.
P. Szűcs Julianna: Szőnyi István. Bp., 1978, Corvina, 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírmappa, hiánytalanul, kissé kopott és elszíneződött borítóval.
Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. Nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Gazdag képanyaggal, + mellékletekkel. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban.
1929 Budapesti Építőmesterek Ipartestülete. II. évkönyv. Szerk.: Bloch Leó és Fridrich F. Géza. Bp., 1929, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete,(Stephaneum-ny.), 279 p.+ 3 t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel.