Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 270

Haraszti Miklós: A cenzúra esztétikája. Bp., 1986, ABC Független Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17485.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
De Sgardelli Caesar: Párbaj Zsebkódexe különös tekintettel a lovagias ügyek elintézésénél figyelembe jövő katonai szabályokra. Bp., 1922. Hajnal. Kiadói, javított papírkötésben 99p.
17486.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vergilius Aeneise. Fordította: Baróti Szabó Dávid. Bp., Lampel R. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
17487.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Homeros Odysseiája. Az eredeti versmértékben fordította és bevezetéssel ellátta Kemenes (Kempf) József. Bp., Lampel R. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
17488.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp.,1946,Új Idők. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító gerince foltos, kissé hiányos.
17489.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ghéczy-Hugyecz János: Tapasztalataim Monte-Carlóban. A kaszinók gazságai. Bp.,1933, Hollóssy János-ny., 2 t.+143+1 p. Harmadik javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17490.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17491.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1907), Pesti Napló. Hornyánszky Viktor színnyomataival illusztrált. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés. Kopott, néhol szakadt állapotban.
17492.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17493.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Pilinszky János 10 db könyv róla és általa.
17494.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Móra. Szecskó Péter rajzaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
17495.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fekete István: Hu. Bp., 1966, Móra Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói műbőr kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17496.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft