Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 270

Kincsestár a Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára sorozat 4 kötete (10, 37, 74-75. sz.): Weis István: A magyar falu.; Babits Mihály: Dante. (Aláhúzásokkal, a 78-79. oldalaknál szétvált kötéssel.); Révész Imre: A reformáció.; Szabó Vendel: A pápaság.; Bp.,1930-1932,Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötésekben, szakadozott borítókkal. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzéseivel.
17641.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szigeti Lajos: Barbár téridő. Versek. 2004-2006. Kőnig Róbert illusztrációival. Bp.,2006, Orpheusz. Kiadói papírkötés. Megjelent 307 példányban. Dedikált.
17642.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Molnár István: Végig az úton. Bp., é.n., Agroinform. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17643.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gubcsi Lajos: Egy kun Budán és Pesten. Szolgái s nem urai vagyunk a nemzetnek. Bp., 2010, Szerzői, (Gyoma, Kner-ny.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17644.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17645.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17646.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17647.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17648.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel; 3 db: Szarvas Zsuzsa:Tárgyak & Életmód. Életmód & Tradíció 1.Összefüggések a háztartások eszközkészletének alakulása és az életmódváltozás között. Alsópáhok-Felsőpáhok. Bp., 1988, Magyar Néprajzi Kutatócsoport.Papírkötés, jó állapotban.; Tanulmányok a Szlovéniai Magyarság köréből. Szerk:Gráfik Imre. Bp., 1994, Teleki László Alapítvány.Kihajtható táblázatokkal. Papírkötés, jó állapotban.; Árucsere és migráció. Tokajban 1985. október 28-29-én megrendezett tanácskozás anyaga. Miskolc, 1986, Herman Ottó Múzeum. Szerk: Szabadfalvi József, Viga Gyula.Papírkötés, jó állapotban.
17649.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Haranghy Jenő rajzaival illusztrálva. .Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, kopott, karcos, sérült gerinccel és borítóval.
17650.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17651.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes könyv tétel, 2 db. A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum Évkönyve. Bp, 1976, kn. Papírkötésben, kissé kopott, karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. Magyar, francia, német, angol és orosz nyelven. + A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum Évkönyve. Bp, 1982, kn. Papírkötésben, jó állapotban. Magyar, francia, német, angol és orosz nyelven.
17652.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft