Fotó

Tételek száma: 427

cca 1988 Feri Lukas (?-?) Londonban letelepedett, magyar fotográfus hagyatékából 9 db vintage fotó, 15x10 cm és21x15 cm
12910.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
10
cca 1972 Egymásra talált fényképek: lakótelepi házak, 2 db vintage fotó, 17,5x23,4 cm és 23,3x15,8 cm
12911.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1925-1930 Családi fotóalbum, vászonkötéses album, néhol a képek hiányoznak, 8×11 és 9×6 cm-es fotókkal
12912.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
20
7 db nőket ábrázoló MTI sajtófotó, 27×18,5 cm
12913.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes régi üvegnegatív tétel vegyes témában (vitorlások, állatok, ház. stb.), 18 db, 6,5×9 cm
12914.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes ipari fotó tétel, 4 db, közte 1 db grafikáról készült fotóval, 1 db kivételével a hátoldalon pecséttel jelzettek (Iparterv, Fotokollektiva), kettő sarkán törésnyommal, 8x11 cm és 24x18 cm közötti mérettben
12915.

Vegyes ipari fotó tétel, 4 db, közte 1 db grafikáról készült fotóval, 1 db kivételével a hátoldalon pecséttel jelzettek ("Iparterv", "Fotokollektiva"), kettő sarkán törésnyommal, 8x11 cm és 24x18 cm közötti mérettben

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes keményhátú fotó tétel, 10 db, közte: Bp., Uher Ödön, Koller Károly utódai, Goszleth István, Kozmata Ferenc utóda Rákos, Kaposvár, 2 db Langsfeld Mór, Pécs, Exner Gyula, Zelesny Károly, kissé kopott kartonokkal, 20,5x14 cm és 10x6 cm közötti méretben
12916.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1948 okt. vége, Bóbis Gyula (1909-1972) londoni olimpiai bajnok birkózó tiszteletdíjai, érmei, kupái stb., kiállítva a rákoshegyi gyógyszertárban, Bánhegyi Sándorné fényképész által aláírt és hátoldalán pecséttel jelzett vintage fotója, hátoldalán Bóbis Gyula gyermeke által feliratozott, szélén apró sérülésekkel, 24x18 cm
12917.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10
1968 Ker. és Vendéglátóipari Tanulóiskola tablóképe, 18×28 cm
12918.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12919.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
2 db színes reklámfotó (Terimpex, Grill), egyiken felületi sérüléssel, 17,5×12,5 cm és 23,5×18 cm
12920.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1950-95 Családi fotó hagyaték, cipősdoboznyi anyag, kb. 100 db filmtekercs, nagy részben feliratozva és kb. 30 db filmcsík. Családi fotók, utazások (Balaton, Tátra stb.), munka, közlekedés, érdemes átnézni!
12921.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft