Markella Ignác (?-): Tájkép. Olaj, farost, hátoldalán autográf felirat... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/387/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Markella-Ignac-Tajkep-Olaj-farost-hatoldalan-autograf-felirattal-Dekorativ-histori~II2321654
2321654
10160
387
Leírás: Markella Ignác (?-): Tájkép. Olaj, farost, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, historizáló stílusú fa keretben, 31×40 cm
: pelikán_kristóf