https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/387/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Csorba-Simon-Laszlo-1943-Kompozicio-1979-Ofszet-papir-jelzett-Hatoldalan-autograf-a~II2298400
2298400
10052
387
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
LeÃrás:
Csorba Simon László (1943-): KompozÃció, 1979. Ofszet, papÃr, jelzett. Hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal. Lap sarkaiban kissé sérült (feltehetÅ‘en rajzszögekkel történt rögzÃtésbÅ‘l adódott). 41,5x29,5 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ekb
ÉlÅ‘ közvetÃtés
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: