Festmények és grafikák

Tételek száma: 291

10249.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
10250.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
G. Szántó András (?-2002): A Rab Ráby tér kútja (Szentendre). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal- 60x45 cm
10251.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (78/100), jelzett, felcsavarva, kisebb törésnyommal, lap tetején kisebb szakadással, 40×35,5 cm + Szász Endre által tervezett plakát, Magyar Sízők egyesülete. Ofszet, papír, felcsavarva, kisebb gyűrődésekkel, 67,5x46 cm
10252.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Szász Endre (1926-2003): Férfi fej. Olaj, papír, jelzett, apró felületi sérülésekkel. Üvegezett fa keretben. 34×25 cm
10253.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Szász Endre (1926-2003): Demjén Attila festőművész arcképe, 1966. Ceruza, papír, jelzett. Felső része papírra kasírozva. 21x14,5 cm
10254.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szász Endre (1926-2003): Orosz János arcképe. Ceruza, papír, jelzett. Papírra ragasztva. 15x22 cm
10255.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szász Endre Áron (1962?-): Földetérés felhők (restancia nélkül), 1997. Kréta, tus, papír, jelzett, foltos, törésnyommal. 40×59 cm. Szász Endre fiának egyik ritka alkotása!
10256.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Szécsi Katalin (1955-): Virágok. Akvarell, papír, jelzett, 58,5x39 cm
10257.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Szemlér Mihály (1833-1904): Erdei táj. Olaj, karton, jelzett. Kis sérüléssel. keretben. 19x30 cm
10258.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Arcok. Filctoll, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, hátoldalán autográf felirattal: 1973 május 12-én nagyamroson, 30×40 cm
10259.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10260.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft