Szeles Zsuzsa: Geometrikus formák. Tus, papír, jelzett. 28x21 cm Üvege... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/387/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~2000120/Szeles-Zsuzsa-Geometrikus-formak-Tus-papir-jelzett-28x21-cm-Uvegezett-keretben~II2317170
2317170
10432
387
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Szeles Zsuzsa: Geometrikus formák. Tus, papír, jelzett. 28x21 cm Üvegezett keretben.
: pelikán_kristóf