Piros kakas. 1960-as évek "art deco" Hungária iparművész kerámia. jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Piros-kakas-1960-as-evek-art-deco-Hungaria-iparmuvesz-keramia-jelzett-kis-kopassal-m-27-~II2312114
2312114
11047
386
Art-ceramics
Leírás: Piros kakas. 1960-as évek "art deco" Hungária iparművész kerámia. jelzett, kis kopással m: 27 cm
: karap_norbert