31922.
386. Lezárult gyorsárverés
Vegyes papÃr- és fémpénz tételek
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
14db-os vegyes magyar és külföldi érme, jelvény, gomb tétel, közte ~1960-1970. "M.J.SZ. (Magyar Jogász Szövetség)" zománcozott Br kitűző (19x14mm) + "Katonai Haditorna (KHT)" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:vegyes