Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2293270
31881
386
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Svájc 1992. Svájci bélyegek képével díszített, bélyeg alakú kitűzők (5xklf), műanyag díszdobozban T:1 2293279
31882
386
Numizmatika
Svájc DN. Svájci bélyegek képével díszített, bélyeg alakú kitűzők (2xklf), műanyag tokban T:1 2310708
31883
386
4800
Numizmatika
12db-os KISZ jelvény tétel, közte ritkább, érdekesebb darabok T:vegyes 2311450
31884
386
Numizmatika
23db-os vegyes magyar és külföldi, főleg szocialista jelvény tétel, közte 1958. "Kulturális Hét Szolnok" aranyozott, zománcfestett fém jelvény , "Sport Club M-Ciuc" zománcozott, aranyozott fém jelvény T:vegyes 2314497
31885
386
Numizmatika
23db-os vegyes kitüntetés, jelvény, tok tétel, közte 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül (T:3, erősen sérült) T:vegyes 2285696
31886
386
Numizmatika
14db-os vegyes modern sportérem tétel, többsége szalagon T:2 2273859
31887
386
Numizmatika
14db-os vegyes, főleg magyar pedagógus jelvény és kitüntetés tétel, közte "25 éve a XX. ker. pedagógusa",T:1-,2 2310723
31888
386
7500
Numizmatika
50db-os magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte több olimpiai darab T:vegyes 2285536
31889
386
Numizmatika
DN "Kőbánya" ezüstözött fém gomblyukjelvény, tokban (18x27mm) T:1- 2285531
31890
386
Numizmatika
DN "Tegyünk Többet Somogyért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, tokban (39mm) T:2 2285631
31891
386
Numizmatika
DN "Március 15." festett fém kitűző (20x16mm) T:2 2273868
31892
386
Numizmatika
DN Jelzett Ag vallásos emlékérem füllel, gravírozással (26x36mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft