Aranyozott ezüst(Ag) medál, láncon, jelzett, h: 47 cm, bruttó: 7,77 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000001/Aranyozott-ezustAg-medal-lancon-jelzett-h-47-cm-brutto-7-77-g~II2312931
2312931
19115
386
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) medál, láncon, jelzett, h: 47 cm, bruttó: 7,77 g
: karap_norbert